Location : Home > U > UPM0J152MHD6
UPM0J152MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPM0J152MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM0J152MHD6 CAP ALUM 1500UF 20 6.3V RADIAL 98650 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPM0J152MHD6 RoHS Compliant 37684 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPM0J152MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 1500uF 12.5x15 20 5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com