Location : Home > U > UPJ2A120MED
UPJ2A120MED
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ2A120MED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ2A120MED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 12uF 20 6.3X11 Tol 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ2A120MED 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPJ2A120MED standard package with RoHS 46590 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UPJ2A120MED CAP ALUM 12UF 20 100V RADIAL 783100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ2A120MED 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd