Location : Home > U > UPJ1V220MDD
UPJ1V220MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1V220MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1V220MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 22uF 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1V220MDD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPJ1V220MDD RoHS Compliant 37544 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPJ1V220MDD standard package with RoHS 46370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0828985 Cables, Wires - Management Markers MARKER CARRIER
RS80J331MDN1PX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H