Location : Home > U > UPJ1V182MHD
UPJ1V182MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1V182MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1V182MHD CAP ALUM 1800UF 35V 20 RADIAL 34070 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UPJ1V182MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 1800uF 16x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com