Location : Home > U > UPJ1V101MPD1TD
UPJ1V101MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1V101MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1V101MPD1TD 492100 NICHICON 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPJ1V101MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 35V 20 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1V101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 35V RADIAL 808300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPJ1V101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 35V RADIAL 913500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPJ1V101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 35V RADIAL 808300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ1V101MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 35V 20 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPJ1V101MPD1TD 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UPJ1V101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 35V RADIAL 87930 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com