Location : Home > U > UPJ1K330MPD1TD
UPJ1K330MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1K330MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1K330MPD1TD CAP ALUM 33UF 20 80V RADIAL 1524600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UPJ1K330MPD1TD CAP ALUM 33UF 20 80V RADIAL 898300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UPJ1K330MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 105c 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPJ1K330MPD1TD CAP ALUM 33UF 20 80V RADIAL 793100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPJ1K330MPD1TD CAP ALUM 33UF 20 80V RADIAL 898300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T12F-D Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP .12 3.2MM X 500'