Location : Home > U > UPJ1K151MHD6
UPJ1K151MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1K151MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1K151MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 80volts 150uF 16x15 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1K151MHD6 RoHS Compliant 37854 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPJ1K151MHD6 CAP ALUM 150UF 20 80V RADIAL 241750 Nichicon 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited