Location : Home > U > UPJ1K121MPD
UPJ1K121MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1K121MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1K121MPD CAP ALUM 120UF 20 80V RADIAL 1434100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPJ1K121MPD CAP ALUM 120UF 80V 20 RADIAL 15000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UPJ1K121MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 80volts 120uF 10x31.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com