Location : Home > U > UPJ1K102MHD
UPJ1K102MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1K102MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1K102MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 80volts 1000uF 18x40 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1K102MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPJ1K102MHD CAP ALUM 1000UF 20 80V RADIAL 891900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPJ1K102MHD standard package with RoHS 46830 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPJ1K102MHD CAP ALUM 1000UF 20 80V RADIAL 786700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited