Location : Home > U > UPJ1J470MPD
UPJ1J470MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1J470MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1J470MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 47uF 8x11.5 20 3.5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1J470MPD 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPJ1J470MPD standard package with RoHS 47040 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UPJ1J470MPD CAP ALUM 47UF 20 63V RADIAL 700300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ1J470MPD 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd