Location : Home > U > UPJ1H100MDD1TD
UPJ1H100MDD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1H100MDD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1H100MDD1TD RoHS Compliant 37544 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPJ1H100MDD1TD standard package with RoHS 46370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UPJ1H100MDD1TD CAP ALUM 10UF 20 50V RADIAL 1342000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UPJ1H100MDD1TD CAP ALUM 10UF 20 50V RADIAL 804000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UPJ1H100MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 10uF 105c Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPJ1H100MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 10uF 105c Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com