Location : Home > U > UPJ1C472MHD6
UPJ1C472MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1C472MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1C472MHD6 standard package with RoHS 46840 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPJ1C472MHD6 CAP ALUM 4700UF 20 16V RADIAL 800400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ1C472MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 4700uF 18x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPJ1C472MHD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk