Location : Home > U > UPJ1A682MHD
UPJ1A682MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1A682MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1A682MHD CAP ALUM 6800UF 20 10V RADIAL 583800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPJ1A682MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 6800uF Ultra Small S 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com