Location : Home > U > UPJ1A391MPD6
UPJ1A391MPD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1A391MPD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1A391MPD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 390uF Ultra Small Sz 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1A391MPD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPJ1A391MPD6 standard package with RoHS 46290 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UPJ1A391MPD6 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPJ1A391MPD6 CAP ALUM 390UF 20 10V RADIAL 703700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ1A391MPD6 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd