UPJ1A182MHD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
UPJ1A182MHD6 ELECTRONIC 27809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UPJ1A182MHD6 Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 1800uF 16x15 20 7.5L Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com