Location : Home > U > UPJ0J822MHD6
UPJ0J822MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ0J822MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ0J822MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 8200uF 18x31.5 20 7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ0J822MHD6 CAP ALUM 8200UF 20 6.3V RADIAL 77910 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPJ0J822MHD6 DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UPJ0J822MHD6 CAP ALUM 8200UF 20 6.3V RADIAL 597600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPJ0J822MHD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk