Location : Home > U > UPJ0J221MED
UPJ0J221MED
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ0J221MED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ0J221MED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 220uF 6.3x11 20 2.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ0J221MED CAP ALUM 220UF 20 6.3V RADIAL 88610 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPJ0J221MED 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPJ0J221MED standard package with RoHS 46250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.