Location : Home > U > UPD1001T-AI/MQ
UPD1001T-AI/MQ
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929648-05-22-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929648-05-22-EU 3M 157660 2016+ CONN HEADER 22POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929648-05-22-EU 3M 287870 2016+ CONN HEADER 22POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929648-05-22-EU IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
924517-28-20-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
924517-28-20-I 3M 157040 2016+ CONN HEADER 20POS .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
924517-28-20-I 3M 288050 2016+ CONN HEADER 20POS .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
924517-28-20-I IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-966140-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Plug Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole, Right Angle Silver
3-966140-2 Original 38635 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
3-966140-2 STOCK 43180 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3-966140-2 STOCK 43180 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
9-103795-0-38 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 76 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103795-0-38 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103795-0-38 TE Connectivity AMP Connectors 147350 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 76POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103795-0-38 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 76POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
9-103795-0-38 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 76POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0015800229 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold