Location : Home > U > UPB2D681MRD
UPB2D681MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UPB2D681MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPB2D681MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 680uF 25x50 20 12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPB2D681MRD CAP ALUM 680UF 20 200V RADIAL 1531800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPB2D681MRD 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd