Location : Home > U > UPA0J152MPD6TD
UPA0J152MPD6TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPA0J152MPD6TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPA0J152MPD6TD CAP ALUM 1500UF 20 6.3V RADIAL 585400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPA0J152MPD6TD CAP ALUM 1500UF 20 6.3V RADIAL 690600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPA0J152MPD6TD CAP ALUM 1500UF 20 6.3V RADIAL 585400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPA0J152MPD6TD CAP ALUM 1500UF 20 6.3V RADIAL 98150 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03003 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" PET BRAIDED SLEEVING