Location : Home > U > UP4B-101-R
UP4B-101-R
Share on FacebookShare on Facebook
UP4B-101-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP4B-101-R SMD 13850 COOPER 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
UP4B-101-R ROHSPb 492100 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UP4B-101-R INDUCTOR POWER 100UH 2A SMD 47050 Cooper Bussmann NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UP4B-101-R standard package with RoHS 47090 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UP4B-101-R INDUCTOR POWER 100UH 2A SMD 41875 Cooper Bussmann 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
UP4B-101-R 0.870 L x 0.590 W x 0.309 H (22.10mm x 15.00mm x 7.87mm) 25964 Cooper Bussmann 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UP4B-101-R N/A 22000 COOPER 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DR318A Fans, Thermal Management Fans - Accessories INLET RING 318MM FOR OAB318