Location : Home > U > UP3B-680-R
UP3B-680-R
Share on FacebookShare on Facebook
UP3B-680-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP3B-680-R 0.759 L x 0.520 W x 0.267 H (19.30mm x 13.21mm x 6.80mm) 22000 Cooper Bussmann 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UP3B-680-R INDUCTOR POWER 68UH 1.6A SMD 46850 Cooper Bussmann NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UP3B-680-R INDUCTOR POWER 68UH 1.6A SMD 61925 Cooper Bussmann 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited