Location : Home > U > UP0.4SC-4R7-R
UP0.4SC-4R7-R
Share on FacebookShare on Facebook
UP0.4SC-4R7-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP0.4SC-4R7-R INDUCTOR SHIELDED 4.7UH 1.4A SMD 47310 Cooper Bussmann 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UP0.4SC-4R7-R INDUCTOR SHIELDED 4.7UH 1.4A SMD 47310 Cooper Bussmann 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UP0.4SC-4R7-R INDUCTOR SHIELDED 4.7UH 1.4A SMD 57429 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UP0.4SC-4R7-R INDUCTOR SHIELDED 4.7UH 1.4A SMD 62155 Cooper Bussmann 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8414N Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 80X25.4MM 24VDC WIRE