Location : Home > U > UP050UJ2R7K-KFC
UP050UJ2R7K-KFC
Share on FacebookShare on Facebook
UP050UJ2R7K-KFC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050UJ2R7K-KFC CAP CER 2.7PF 50V 10 AXIAL 725800 Taiyo Yuden 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
UP050UJ2R7K-KFC CAP CER 2.7PF 50V 10 AXIAL 1224600 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UP050UJ2R7K-KFC CAP CER 2.7PF 50V 10 AXIAL 589600 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UP050UJ2R7K-KFC CAP CER 2.7PF 50V 10 AXIAL 699600 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-C-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Green 0.075" (1.91mm) 500' (152.44m)