Location : Home > U > UP050RH1R5M-KFC
UP050RH1R5M-KFC
Share on FacebookShare on Facebook
UP050RH1R5M-KFC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050RH1R5M-KFC CAP CER 1.5PF 50V 20 AXIAL 725800 Taiyo Yuden 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
UP050RH1R5M-KFC CAP CER 1.5PF 50V 20 AXIAL 1322100 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UP050RH1R5M-KFC CAP CER 1.5PF 50V 20 AXIAL 687100 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UP050RH1R5M-KFC CAP CER 1.5PF 50V 20 AXIAL 797100 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NT03 50169 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 500 Disc, 3.2mm Dia x 3.2mm W
NT03 50169 Ametherm 13830 2013+ THERMISTOR NTC 500OHM 10 RADIAL Ameyic Electronics Limited
NT03 50169 Ametherm 39844 NEW RoHS THERMISTOR NTC 500OHM 10 RADIAL FindCores Electronics Inc.
NT03 50169 Ametherm 42075 1531+ THERMISTOR NTC 500OHM 10 RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NT03 50169 Ametherm 800,000 15+ THERMISTOR NTC 500OHM 10 RADIAL Topic Electronics Co.,Ltd