Location : Home > U > UP050F104Z-B-BZ
UP050F104Z-B-BZ
Share on FacebookShare on Facebook
UP050F104Z-B-BZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050F104Z-B-BZ CAP CER 0.1UF 50V AXIAL 703500 Taiyo Yuden 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UP050F104Z-B-BZ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CAP AXIAL 050 SZ 50V 0.1uF 80,000 Taiyo Yuden update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
UP050F104Z-B-BZ CAP CER 0.1UF 50V AXIAL 1425700 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited