Location : Home > U > UP050CH820J-B-BZ
UP050CH820J-B-BZ
Share on FacebookShare on Facebook
UP050CH820J-B-BZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050CH820J-B-BZ 645412 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UP050CH820J-B-BZ CAP CER 82PF 50V 5 AXIAL 886500 Taiyo Yuden 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UP050CH820J-B-BZ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CAP AXIAL 050 SZ 50V 82pF 80,000 Taiyo Yuden update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com