Location : Home > U > UP050CH430J-B-BZ
UP050CH430J-B-BZ
Share on FacebookShare on Facebook
UP050CH430J-B-BZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050CH430J-B-BZ CAP CER 43PF 50V 5 AXIAL 993800 Taiyo Yuden 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UP050CH430J-B-BZ CAP CER 43PF 50V 5 AXIAL 888600 Taiyo Yuden 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UP050CH430J-B-BZ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CAP AXIAL 050 SZ 50V 43pF 80,000 Taiyo Yuden update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
UP050CH430J-B-BZ CAP CER 43PF 50V 5 AXIAL 1531800 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UP050CH430J-B-BZ CAP CER 43PF 50V 5 AXIAL 993800 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.