Location : Home > U > UP050CH241J-KFCZ
UP050CH241J-KFCZ
Share on FacebookShare on Facebook
UP050CH241J-KFCZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050CH241J-KFCZ CAP CER 240PF 50V 5 AXIAL 700900 Taiyo Yuden 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UP050CH241J-KFCZ CAP CER 240PF 50V 5 AXIAL 595700 Taiyo Yuden 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UP050CH241J-KFCZ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CAP AXIAL 050 SZ 50V 240pF 80,000 Taiyo Yuden update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
UP050CH241J-KFCZ CAP CER 240PF 50V 5 AXIAL 1225900 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UP050CH241J-KFCZ CAP CER 240PF 50V 5 AXIAL 700900 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.