Location : Home > U > UP050CH220J-NACZ
UP050CH220J-NACZ
Share on FacebookShare on Facebook
UP050CH220J-NACZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050CH220J-NACZ CAP CER 22PF 50V 5 AXIAL 710800 Taiyo Yuden 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UP050CH220J-NACZ CAP CER 22PF 50V 5 AXIAL 605600 Taiyo Yuden 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UP050CH220J-NACZ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CAP AXIAL 050 SZ 50V 22pF 80,000 Taiyo Yuden update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
UP050CH220J-NACZ CAP CER 22PF 50V 5 AXIAL 1235800 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UP050CH220J-NACZ CAP CER 22PF 50V 5 AXIAL 710800 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.