Location : Home > U > UP050CH181J-B-BZ
UP050CH181J-B-BZ
Share on FacebookShare on Facebook
UP050CH181J-B-BZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050CH181J-B-BZ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CAP AXIAL 050 SZ 50V 180pF 80,000 Taiyo Yuden 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UP050CH181J-B-BZ CAP CER 180PF 50V 5 AXIAL 701900 Taiyo Yuden 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UP050CH181J-B-BZ CAP CER 180PF 50V 5 AXIAL 596700 Taiyo Yuden 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UP050CH181J-B-BZ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CAP AXIAL 050 SZ 50V 180pF 80,000 Taiyo Yuden update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
UP050CH181J-B-BZ CAP CER 180PF 50V 5 AXIAL 1226900 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UP050CH181J-B-BZ CAP CER 180PF 50V 5 AXIAL 701900 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.