Location : Home > U > UP050B183K-A-BZ
UP050B183K-A-BZ
Share on FacebookShare on Facebook
UP050B183K-A-BZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050B183K-A-BZ CAP CER 0.018UF 50V 10 AXIAL 593200 Taiyo Yuden 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UP050B183K-A-BZ CAP CER 0.018UF 50V 10 AXIAL 488000 Taiyo Yuden 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UP050B183K-A-BZ 645412 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UP050B183K-A-BZ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CAP AXIAL 050 SZ 50V 18000 80,000 Taiyo Yuden update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
UP050B183K-A-BZ CAP CER 0.018UF 50V 10 AXIAL 1210200 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1TL11-2 Switches Toggle Switches Toggle Switch SPST Panel Mount
1TL11-2 Honeywell 1-3000 2014+ TL TOGGLE SW 1 POLE 2 POS Ameyic Electronics Limited
1TL11-2 Honeywell 139960 NEW RoHS TL TOGGLE SW 1 POLE 2 POS FindCores Electronics Inc.
1TL11-2 Honeywell 17670 1525+ TL TOGGLE SW 1 POLE 2 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1TL11-2 Honeywell 242190 1538+ TL TOGGLE SW 1 POLE 2 POS Alphatek Technology Limited