Location : Home > U > UMW1C330MDD
UMW1C330MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UMW1C330MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UMW1C330MDD 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UMW1C330MDD standard package with RoHS 46500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UMW1C330MDD CAP ALUM 33UF 20 16V RADIAL 777500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UMW1C330MDD 645412 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UMW1C330MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 33uF 85c 6.3x5 2.5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UMW1C330MDD ROHSPb 492100 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk