Location : Home > U > UMK063CG2R7CT-F
UMK063CG2R7CT-F
Share on FacebookShare on Facebook
UMK063CG2R7CT-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UMK063CG2R7CT-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CAP, MLCC, 0201, 50V C0G 80,000 Taiyo Yuden 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UMK063CG2R7CT-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CAP MLCC 0201 50V C0G 80,000 Taiyo Yuden 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UMK063CG2R7CT-F CAP CER 2.7PF 50V NP0 0201 1006500 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UMK063CG2R7CT-F CAP CER 2.7PF 50V NP0 0201 901300 Taiyo Yuden 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UMK063CG2R7CT-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CAP MLCC 0201 50V C0G 80,000 Taiyo Yuden 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-00303 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories DUCT DIVIDER 3" GRAY