Location : Home > U > UMA1H330MDD1TP
UMA1H330MDD1TP
Share on FacebookShare on Facebook
UMA1H330MDD1TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UMA1H330MDD1TP CAP ALUM 33UF 20 50V RADIAL 778200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UMA1H330MDD1TP CAP ALUM 33UF 20 50V RADIAL 72350 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UMA1H330MDD1TP CAP ALUM 33UF 20 50V RADIAL 1402400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UMA1H330MDD1TP CAP ALUM 33UF 20 50V RADIAL 72350 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HR-4/3AU(4.0AH) Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NIMH 1.2V 4/3A 3600MAH