Location : Home > U > UMA1A470MDD1TP
UMA1A470MDD1TP
Share on FacebookShare on Facebook
UMA1A470MDD1TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UMA1A470MDD1TP Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47pF 85c 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UMA1A470MDD1TP CAP ALUM 47UF 20 10V RADIAL 896100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UMA1A470MDD1TP CAP ALUM 47UF 20 10V RADIAL 790900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UMA1A470MDD1TP Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47pF 85c 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
UMA1A470MDD1TP Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47pF 85c 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd