Location : Home > U > UMA0J331MDD1TE
UMA0J331MDD1TE
Share on FacebookShare on Facebook
UMA0J331MDD1TE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UMA0J331MDD1TE CAP ALUM 330UF 20 6.3V RADIAL 881600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UMA0J331MDD1TE CAP ALUM 330UF 20 6.3V RADIAL 88390 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UMA0J331MDD1TE CAP ALUM 330UF 20 6.3V RADIAL 1536800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03155 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1.25" FR HOOK&LOOP BRDD SLVNG