Location : Home > U > ULD2G3R9MPD
ULD2G3R9MPD
Share on FacebookShare on Facebook
ULD2G3R9MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ULD2G3R9MPD CAP ALUM 3.9UF 20 400V RADIAL 1315100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ULD2G3R9MPD CAP ALUM 3.9UF 20 400V RADIAL 688800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0648001529 Cables, Wires - Management Markers CONDUCTOR MARKERS "9"