Location : Home > U > ULCD-32PTU-PI
ULCD-32PTU-PI
Share on FacebookShare on Facebook
ULCD-32PTU-PI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0759001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
860-80-032-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Tin
860-80-032-10-001101 Preci-Dip 147710 2016+ CONN HDR 32POS 1MM T/H Unitronix Electronics Limited
860-80-032-10-001101 Preci-Dip 298790 2016+ CONN HDR 32POS 1MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com