Location : Home > U > UKL2A151KHD
UKL2A151KHD
Share on FacebookShare on Facebook
UKL2A151KHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKL2A151KHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 150uF 85c 12.5x25 5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UKL2A151KHD CAP ALUM 150UF 10 100V RADIAL 98850 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com