Location : Home > U > UKL1V470MPDANA
UKL1V470MPDANA
Share on FacebookShare on Facebook
UKL1V470MPDANA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKL1V470MPDANA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 47uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UKL1V470MPDANA 492100 NICHI 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UKL1V470MPDANA 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UKL1V470MPDANA CAP ALUM 47UF 20 35V RADIAL 704500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UKL1V470MPDANA 645412 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UKL1V470MPDANA CAP ALUM 47UF 20 35V RADIAL 81550 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com