Location : Home > U > UKL1H331KHD
UKL1H331KHD
Share on FacebookShare on Facebook
UKL1H331KHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKL1H331KHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 330uF 85c 12.5x20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UKL1H331KHD CAP ALUM 330UF 10 50V RADIAL 98450 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com