Location : Home > U > UKA1E102MPD
UKA1E102MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UKA1E102MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKA1E102MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25Volts 1000uF 20 Tol. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UKA1E102MPD CAP ALUM 1000UF 20 25V RADIAL 97890 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com