Location : Home > U > UKA1C101MDD
UKA1C101MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UKA1C101MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKA1C101MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16Volts 100uF 20 Tol. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UKA1C101MDD CAP ALUM 100UF 20 16V RADIAL 901800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited