Location : Home > U > UKA1A332MHD1TO
UKA1A332MHD1TO
Share on FacebookShare on Facebook
UKA1A332MHD1TO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKA1A332MHD1TO Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10V 3300uF -55 to 105C Learn 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UKA1A332MHD1TO CAP ALUM 3300UF 20 10V RADIAL 1202700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UKA1A332MHD1TO CAP ALUM 3300UF 20 10V RADIAL 480500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UKA1A332MHD1TO CAP ALUM 3300UF 20 10V RADIAL 585700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UKA1A332MHD1TO CAP ALUM 3300UF 20 10V RADIAL 480500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited