Location : Home > U > UHW1V471MPD
UHW1V471MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UHW1V471MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHW1V471MPD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 893200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UHW1V471MPD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 1412200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UHW1V471MPD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 1412200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10 INCH-G-4V-PRIME Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 0.36 PSI (2.49 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.83mm) Tube 0.25 V ~ 4.25 V 4-SIP Module