Location : Home > U > UHV1V221MPD
UHV1V221MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UHV1V221MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHV1V221MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 220uF 105c 8x11.5 3. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UHV1V221MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UHV1V221MPD DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UHV1V221MPD CAP ALUM 220UF 20 35V RADIAL 606200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UHV1V221MPD 645412 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.