Location : Home > U > UHE0J102MPT
UHE0J102MPT
Share on FacebookShare on Facebook
UHE0J102MPT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHE0J102MPT CAP 1000UF 6.3V ELECT HE RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UHE0J102MPT CAP ALUM 1000UF 20 6.3V RADIAL 1559500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UHE0J102MPT CAP 1000UF 6.3V ELECT HE RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-20-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD