Location : Home > U > UHD1E470MDD
UHD1E470MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UHD1E470MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHD1E470MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 47uF 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UHD1E470MDD CAP ALUM 47UF 20 25V RADIAL 87390 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UHD1E470MDD 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UHD1E470MDD standard package with RoHS 46250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.