Location : Home > U > UHD1E222MHD
UHD1E222MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UHD1E222MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHD1E222MHD CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL 598300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UHD1E222MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 2200uF 12.5x35.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UHD1E222MHD standard package with RoHS 46210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.